Ledenpagina

 

Fotoclub “De Korenbloem”

NOG GEEN BIJEENKOMSTEN GEPLAND

 

 

 

                                                          

 Met vriendelijke groeten,

De fotoclub

 

 

MEDEDELING: elk actief lid kan (max 24) foto’s bezorgen aan de webmaster om te publiceren op de ledenpagina. Bestandsgrootte: max +/- 300kB  afmeting max 1200px.

LEDENLIJST   

Arens Aline alihori@yahoo.com      0486 062404
De Clercq Jean-Paul jp.dc@telenet.be       0495 202770
Desloovere Andre balcaenrita@hotmail.com    0479 943921
Desmyter Hedwig hedwigdesmyter@telenet.be      0479 727340   
Desmyter Eric ericdesmijter@skynet.be     0475 465862
De Vos Raphael raphael.devos@telenet.be      0477 446568
De Zutter Ghislain chrisenghil@skynet.be       055 421454
De Ridder Johan johan.deridder@telenet.be      0499194095
Espeel Pieter
Feys Patrick fep@skynet.be     0479 980370
Mornie Gerard gerard.mornie@pandora.be      0474 566248
Pappens Hervé herve.pappens@skynet.be     0476 471827
Rogier Chris chris.rogier@telenet.be     09 3280714
Snoeck Lieven lieven.snoeck@pandora.be     0475 503887
Snoeck Valerie snoeck_@hotmail.com
Tavernier Marc marctav@telenet.be      0476 464576
Van Cauwenberghe Luc luc.van.cauwenberghe4@pandora.be     0496 572663
Vanheuverswyn Jacques jacques.vanheuverswyn@pandora.be    09 3240942
Vanheuverswyn Jeroen jeroen.vanheuverswyn@telenet.be
Van Hoorde Daniël daniel.vanhoorde@skynet.be    0470 343957
Van Lancker William william.vanlancker@pi.com     09 3844566
Stevens Miel   miel_stevens@hotmail.com
Fontaine Christof   christof.fontaine@telenet.be     0497 121263

 

Oud-leden:
Matthys Lucien lucien.matthys@telenet.be
Van Damme Peter  peter@petervandamme.be      0475 521726
Vandepapeliere Krista kvdp@hotmail.com       0475 801885
Van Steendam Freddy freddy.vansteendam@telenet.be     0477 724717